Suitsutransa

Delfi: Narvas protestiti sigarettide sisseveopiirangu vastu.

Reporter näitas kah neid protestijaid. Huvitava suhtumisega inimesed… Nõuavad riigilt, et riik laseks neil tuua sigarette üle piiri 😐 Üks tädi ütles telekas avalikult et peidame sigaretipakke kuhu saame (ehk toome salaja), maksame trahve aga ikka toome üle piiri. Huvitav, miks neid inimesi siis üle piiri lastakse korduvalt, kui nad rikuvad seadusi? Ammu oleks pidanud selle “äri” kinni panema.

Mõistagi on Ida-Virumaal elu võib-olla raskem, sest eks sealgi ole koondatud inimesi. Aga miks peaks riik  soodustama ebaseaduslikku äri? Tulud jäävad ju saamata aktsiisi näol. Ja no millegi üle piiri salaja toomine on üldse kahtlane tegevus. Kui sellist asja hakata õigustama, siis on midagi ikka väga valesti.

One Reply to “Suitsutransa”

  1. Kunagi oli hoos ka Lõuna-Eesti FIE-de töö, toodi paagiga bensiini. Võeti mõni eriti suure paagiga auto ja käidi niipalju üle piiri kui sai. Nende tegevus lõpetati nii, et piirivalve hakkas selliseid vendi eranditult läbi otsima. Pea igal piiriületusel võeti autod ette ja suht tihti öeldi, et midagi on kahtlane ja auto tuleb juppideks lammutada.
    Nüüd tuleb ka kirde pool midagi taolist leiutada 🙂

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.