parian
parian
parian
parian
award-rascally
award-rascally
award-rascally
award-rascally

Trennihullus: progress

Praeguseks hetkeks on seljataga 7 nädalat ja 49 päeva treenimise alustamisest. 36 päeval olen käinud trennis alates sellest ajast. Igal nädalal vähemalt viiel päeval, ühel nädalal tuli ka kuus päeva jutti – siis oli eriti hoog sees. Ja tulemus on selline, et eile hommikul kaalu peale astudes nägin, et peale 36 päeva treenimist on 10kg kadunud 🙂 See teeb siis umbes 700g kaotus nädalas. Ma arvan, et pole paha tulemus ja mina olen endaga üsna rahul.

Üks pildike ka ühelt treeningpäevalt. Sellele velotrenažööril väntamisele eelnes tund aega käimist ja seda siis cardio päeval kus ma enamasti käin kas lindi peal või väntan velotrenažööril.

Eelmine nädal võtsin kasutusele Jefit nimelise äpi, mis võimaldab kõik treeningud lihtsalt, kiirelt ja mugavalt nutitelefonisse märkida – selle kohta teen varsti väikese ülevaate. Seni tundub igati asjalik abimees olevat – ei ole paberitega majandamist – vähem kola, mida trennis kaasa vedada lisaks rätikule ja veepudelile. Ja kuigi oli kartus, et aega kulub sellele rohkem, kui pliiatsiga paberile numbri kirjutamisest, siis tegelikult see nii ei ole.

Ja mingil hetkel peaks ka mõne sõna toitumisest rääkima. Ega midagi eriskummalist suhu ei pistagi, kui üks toidulisand välja jätta ja tuunikala, mida ma kunagi varem ei söönud. Pigem mängib märkimisväärset rolli hoopis toiduportsjoni suurus ehk siis kogus, mida suhu pista ja see mitu toidukorda on päevas.

Esimene pilt erakogust ja viimane pilt Pixabayst.

Kommenteeri

  

  

  

Markup Controls
Emoticons Smile Grin Sad Surprised Shocked Confused Cool Mad Razz Neutral Wink Lol Red Face Cry Evil Twisted Roll Exclaim Question Idea Arrow Mr Green