parian
parian
parian
parian
award-rascally
award-rascally
award-rascally
award-rascally

Kohiseb, rsk

Mingid “onud” käisid täna küttesüsteemi reguleerimas (“mõõtmas” ühistu esimehe jutu järgi) ja reguleerisid seda nii, et minu toas üks radiaatoritest kohiseb 😡 ja lisaks on radiaator nii kuum, et viska või leili. No ikka nii, et on tuntavalt kuulda ja selleks ei pea kõrvaga radiaatori kõrval olema (hetkel tubli 1,5m kaugusel). Ei tea mismoodi täna küll magama suudan jääda (mina kes ma hindan üldjuhul vaikust). Vannitoas “reguleerisid” radiaatori täiesti külmaks. On ikka sosssepad. Mingid elanikud olevat kurtnud, et külm on. Suurem osa nendest venelastest mutikestest (Eesti keelset kontingenti on ikka maruvähe jäänud Haaberstisse; meie trepikojas 15st korterist 4…5 on eestlased) on aastate jooksul vastu olnud igasugustele soojustamistele ja selleks laenu võtmisele. Nüüd siis vähemalt maksavad kütte eest mehiselt 😈 ise sellest kahjuks samuti ei pääse (ehk sellest ei saada aru, et maja on “ühine” mitte kõigi eralõbu).

2 kommentaari Kohiseb, rsk

  • Nüüd siis käis üks onkel kohal ja “tasakaalustas” asja endiseks 🙂

  • Koju jõudes selgus, et radiaator oli jahe 😆 Nii et see onkel oli keeranud kraanid nii koomale, et sealt ei läinud miskit läbi. Nüüd “korrigeerisime” ise ja kahiseb vähem ning radiaator on kuum kah.

Kommenteeri

  

  

  

Markup Controls
Emoticons Smile Grin Sad Surprised Shocked Confused Cool Mad Razz Neutral Wink Lol Red Face Cry Evil Twisted Roll Exclaim Question Idea Arrow Mr Green